Дата и время

Історія кафедри

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Історія кафедри розпочинається з діяльності циклової комісії суспільних дисциплін Чернігівського юридичного технікуму (1969-1994 рр.). Реорганізація технікуму в коледж у 1994 р. викликала необхідність зміни назви циклової комісії на циклову комісію гуманітарних на соціально-економічних дисциплін. У 2004 році після утворення на базі коледжу Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці циклова комісія була реорганізована в кафедру гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. У 2006 році кафедра була реорганізована в кафедру економічної теорії. У 2011 році у зв’язку з приєднанням інституту до Чернігівського державного технологічного університету, а також із змінами в навчальних планах кафедра економічної теорії реорганізована в кафедру соціальної економіки та ринкових відносин. В 2015 році відповідно до змін у структурі Чернігівського національного технологічного університету відбулось об'єднання кафедри соціальної економіки та ринкових відносин з кафедрою маркетингу. Таким чином було утворено кафедру маркетингу, PR-технологій та логістики.
   Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики здійснює навчання студентів на семи факультетах університету (життєдіяльності, природокористування і туризму; юридичному; соціальної роботи; механіко-технологічному; фінансово-економічному; обліково-економічному; проектного менеджменту; управління якістю та життєзабезпечення).
   Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики володіє високим науково-педагогічним потенціалом. На кафедрі працює 14 науково-педагогічних працівників, серед яких: 2 професори, 12 кандидатів економічних наук, доцентів. Відсоток викладачів випускової кафедри, які мають наукові ступені та вчені звання, становить 100%. Науково-педагогічними працівниками кафедри написані десятки статей, які видані у наукових фахових виданнях. Викладачі кафедри беруть активну участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, проводять консультаційні семінари-тренінги для економістів провідних підприємств    Чернігівщини, активно співпрацюють з Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, реалізують грантові проекти соціальної дії.
   Викладачі кафедри працюють над ініціативною науково-дослідною темою «Маркетингова діяльність в умовах трансформації економіки», державний р/н 0116U003638.
   Кожен з науково-педагогічних працівників є особистістю і робить достойний внесок у справу підготовки майбутніх фахівців.
   Одне з найважливіших завдань навчання – виховання творчої особистості, здатної самостійно набувати знання й уміння та вільно їх використовувати в своїй діяльності. Життям доведено, що тільки ті знання, які студент здобув самостійно, завдяки власному досвіду, думці й дії, будуть насправді міцні. Проведення студентських науково-практичних конференцій ми розглядаємо як потужний поштовх для подальшого розвитку творчих наукових здібностей студента. Зокрема в 2015-2016 навчальному році проведено засідання студентського круглого столу на тему: «Маркетинг. Сучасні технології. Ефективні рішення. Перспективи розвитку» та підсекції маркетингу, PR-технологій та логістики Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки – 2016: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».
   Роботу зі студентами будуємо за принципом: «навчаючись – виховуй, виховуючи – навчай». Викладачі кафедри майстерно і повно використовують усі можливості, щоб озброїти студентів глибокими знаннями, роблять внесок у формування їхнього світогляду, професійних навичок, моральних принципів та норм поведінки.
Викладачі кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики завжди крокують в ногу з часом, вносять вкрай необхідний вклад у становлення особистості, громадянина, у формування «людського капіталу», який в умовах сучасного суспільства є ведучою силою не тільки в економіці, а й у всіх життєво важливих процесах, які відбуваються в суспільстві.

 

 

Телефони для довідок:

(063) 960-25-65; (067) 457-00-18;

   Дізнатися більше інформації ви зможете: 

 на сайті кафедри http://marketing.stu.cn.ua/uk/home 

 у Facebook https://www.facebook.com/marketing.stu.cn.ua/

 

 

Дізнатися більше інформації ви зможете:

ü  на сайті кафедри http://marketing.stu.cn.ua/uk/home

ü  на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/marketing.stu.cn.ua/

у спільноті ВКонтакті http://vk.com/public123856782
e-max.it: your social media marketing partner
Читати 1474 разів

Медіа

e-max.it: your social media marketing partner

Ми на Facebook

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні18
mod_vvisit_counterВчора700
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4040
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень4202
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2254
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць17873
mod_vvisit_counterРазом527754