Дата и время

П'ятниця, 22 січня 2021 11:31

Вітаємо здобувачів-маркетологів заочної форми навчання групи ЗМРт-181 ННІ економіки з успішним складанням атестаційного комплексного іспиту. Вами пройдена остання сходинка до омріяного диплому бакалавра з маркетингу.

Бажаємо вам успішно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови та продовжити навчання в магістратурі НУ «Чернігівська політехніка» за спеціальністю «Маркетинг»!

Дякуємо голові атестаційного комплексного іспиту, нашій випускниці, менеджеру відділу розвитку ТОВ «ВІВАТ ТРЕЙДІНГ», Гололоб Ельвірі Ігорівні за підтримку здобувачів.

e-max.it: your social media marketing partner

Схоже відео

e-max.it: your social media marketing partner
Середа, 30 грудня 2020 15:21

   24 грудня команди демонстрували презентації власних маркетингових агенцій. Члени журі були у захваті від креативу, творчого підходу, цікавих наборів брендованих продуктів та кмітливості учасників.

   Крім презентацій команд учасники заходу (а їх було близько 100!) мали змогу послухати виступ Юрія Майдана, члена журі конкурсу, менеджера розвитку бізнесу IQ Group, який має 17 років досвіду реалізації українських та закордонних проєктів у сфері маркетинг-комунікацій. Цікаве обговорення розгорнулося навколо питань існування та розвитку бізнесу в добу пандемії. Приємним сюрпризом для команди Сосницького сільськогосподарського технікуму став подарунок від пана Юрія - книга "Фіолетова корова". Саме ця команда ще й отримала перші бали завдяки підтримці глядачів.

Бажаємо успіхів, креативу та наснаги командам у підготовці до другого етапу!

e-max.it: your social media marketing partner

Схоже відео

e-max.it: your social media marketing partner
Четвер, 24 грудня 2020 13:15

Хвилюючі та важливі моменти захисту кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» в он-лайн форматі!

Дякуємо голові екзаменаційної комісії Бородавко Олександру Вячеславовичу, заступнику директора філії з розвитку мережі Чернігівської дирекції АТ "УКРПОШТА", стейкхолдеру кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики, за професійні поради, коментарі та цікаві запитання.

Кваліфікаційні роботи виконані здобувачами на актуальні маркетингові тематики на матеріалах: АТ КБ «Приватбанк», ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ПрАТ Страхова компанія «ПЗУ Україна», ТОВ «Аметист», ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «ВВ», ТОВ «ВІВАТ Трейдінг», ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2», Туристична компанія «Mango Travel», ФК «Десна Чернігів».

Бажаємо вам наполегливості та віри у власні сили в професійній сфері, реалізації планів, розвивайте власний бренд в маркетингу, чи у сфері PR, чи в логістиці!

e-max.it: your social media marketing partner

Схоже відео

e-max.it: your social media marketing partner
Четвер, 17 грудня 2020 17:55

Доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики, Тетяна Забаштанська, провела інтерактивну зустріч для школярів 11 класів у рамках проєкту «Стань студентом Чернігівської політехніки на 1 місяць».

Обговорили важливість роботи маркетолога та який вплив на суспільство здійснюють рекламні продукти. Саме рекламна індустрія відіграє важливу роль у медіа просторі. Реклама є дуже потужною формою комунікації, пропонуючи концентрований набір образів і ідей, що апелюють до емоцій людей і, тим самим, формують їх цінності, ставлення і розуміння світу. Спостерігаючи за тригерами в рекламі діти формують уявлення про норми моралі та поведінки в сім’ї та суспільстві в цілому.

Для з’ясування ознак дискримінації в рекламі зі школярами ознайомилися з положеннями Закону України «Про рекламу» та Стандарту «Недискримінаційна реклама за ознакою статі» – СОУ 21708654-002-2011.

Визначилися, що боротьба з дискримінацією за ознакою статі в рекламі є центральною складовою зусиль для досягнення гендерної рівності.

Школярі відповідально поставились до виконання практичного завдання щодо визначення чи запропоновані зразки реклами мають ознаки дискримінації, чи ні.

e-max.it: your social media marketing partner

Схоже відео

e-max.it: your social media marketing partner
Понеділок, 14 грудня 2020 12:14

Вітаємо Віталія Бойко, здобувача гр., МР-181, освітньої програми «Бізнес-маркетинг та інтернет-комунікації», з 3-м призовим місцем на Українському студентському фестивалі реклами, м. Київ, 18 листопада, 2020 року.

Віталій Бойко нагороджений дипломом переможця за роботу «Безпечні та здорові умови праці – надважливий елемент в роботі» в тематичній номінації «Найкраще відео про безпеку і здоров’я на роботі!».

Своєю роботою Віталій Бойко показав важливість забезпечення роботодавцями безпечних умов праці для найманих працівників та спробував підвищити ревінь поінформованості самих працівників про те, що вони мають право на безпечні, здорові умови праці.

Метою номінації, заснованої Проєктом Європейського союзу та Міжнародної організації праці: «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», є поширення ідеї важливості забезпечення безпечних та здорових умов праці серед майбутніх працівників і роботодавців (молоді), підвищення обізнаності роботодавців щодо переваг безпечної та здорової праці для бізнесу, підвищення обізнаності працівників про те, що вони мають право на безпечні, здорові умови праці.

Чудове поєднання на Українському студентському фестивалі реклами, заснованого Спілкою рекламістів України, можливості показати учасникам свої здобутки через призму соціально-відповідального бізнесу.

e-max.it: your social media marketing partner

Схоже відео

e-max.it: your social media marketing partner

Ми на Facebook

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні34
mod_vvisit_counterВчора120
mod_vvisit_counterНа цьому тижні34
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень421
mod_vvisit_counterВ цьому місяці848
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць11787
mod_vvisit_counterРазом634260