Вітаємо з перемогою у фінальному етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт
Автор Iryna LysenkoНа базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбувся п’ятий Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.
За підсумками захисту робіт на секційному засіданні «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студентки спеціальності «Маркетинг» Ольга Христенко та Анастасія Аліксійчук з темою дослідження "Рестарт бізнесу на деокупованих територіях як інструмент відновлення економічної стабільності територіальної громади» нагороджені дипломами ІІ ступеня.
Керівник роботи: Москаленко Валентина Анатоліївна, к.е.н., доцент кафедри маркетингу, РR-технологій та логістики.
Останні з Iryna Lysenko
- Вебінар «Як зробити навчальний міні-курс у боті» від компанії SendPulse
- Тренінг «Активні та пасивні продажі. Моделі ефективних продажів» від Агенції регіонального розвитку Чернігівської області
- Практикум з кооперації для аграріїв та представників громад в рамках проекту Agrowomen
- Засідання наукового гуртка «ProМаркетинг»
- Міжнародний проєкт «Поєднуючи культури: театр, перша допомога та міжкультурний діалог»










