ЧНТУ долучився до Української Асоціації Маркетингу!
24 квітня 2019 року урочисто підписано угоду про співпрацю Громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу» та Чернігівського національного технологічного університету!
Саме сьогодні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ отримали сертифікати про членство в Українській Асоціації Маркетингу.
Дякуємо президентці Української Асоціації Маркетингу, голові Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, к.е.н., доцентці, Лилик Ірині Вікторівні за можливість приєднатись ЧНТУ до когорти однодумців у сфері маркетингу.
Сподіваємось на плідну співпрацю у вивченні та пропаганді вітчизняного та зарубіжного досвіду в питаннях розвитку маркетингу, реклами та консалтингу!
Останні з Тетяна Забаштанська
- Вітаємо випускників спеціальності "Маркетинг"
- Подяка за внесок у молодіжну науку
- Досвід участі в Програмі професійного розвитку академічних менеджерів: крок до освітнього лідерства
- Навчальна екскурсія до Чернігівської броварні AB InBev Efes Ukraine
- Науковий гурток «ProМаркетинг» – від наукових ідей до громадських змін
Медіа
Галерея зображень
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
-
Title Title
https://marketing.stu.cn.ua/home/item/1442-chntu-doluchivsya-do-ukrayinskoyi-asotsiatsiyi-marketingu#sigProGalleria4158569074