Партнерство з Wooden Page
Розширюємо партнерські звʼязки для реалізації програми цифрового менторства у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ PROMENT
Починаємо співпрацю з «Wooden Page». Ця співпраця відкриває унікальні можливості для студентів спеціальності «Маркетинг» отримати практичний досвід в SMM під менторством власниці компанії.
Що це означає для студентів?
Починаючи з цього семестру, студенти зможуть пройти літню практику на базі «Wooden Page”, виконуючи завдання з просування бренду в соціальних мережах.
Менторство від власниці “Wooden Page”
Ключовою особливістю цієї програми є безпосереднє менторство від керівниці. Її досвід стане безцінним джерелом знань для студентів. Ментора буде супроводжувати кожного студента, надаючи рекомендації, оцінюючи їх роботу та допомагаючи розвивати маркетингові цифрові навички.
Останні з Iryna Lysenko
- Участь у міжнародній навчальній програмі «Школа підприємця» (Social Entrepreneur School IBS)
- Найкраща студентська робота у сфері соціальної реклами!
- Перемога у конкурсі «Цифровий споживач 2026: як покоління зумерів мислить про покупки онлайн»
- Форум «ACTIVATE Forum Активна політика зайнятості: шляхи імплементації»
- Foresight Session – «Бізнес майбутнього. Яким ми його будуємо?»












