Маркетологи поглибили знання у сфері штучного інтелекту
12 грудня здобувачі спеціальності «Маркетинг» взяли участь у вебінарі «Штучний інтелект для розвитку бізнесу», спрямованому на впровадження інноваційних технологій у підприємницьку діяльність.
Захід відбувся в рамках проєкту "Розширення прав і можливостей жінок Чернігівщини", що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Зміцнення громадської довіри в Україні" (UCBI).
Спікеркою вебінару виступила Світлана Насирова – досвідчений бізнес-консультант зі стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу. Пані Світлана, яка є викладачкою бізнес-шкіл та доктором філософії у галузі адміністративного менеджменту (PhD), поділилася з учасниками цінними знаннями щодо використання штучного інтелекту в сучасному бізнесі.
Під час вебінару були розглянуті актуальні теми, зокрема особливості та практичне застосування нейромереж, роль штучного інтелекту в цифровій трансформації бізнесу та основні принципи роботи різних типів нейромереж. Особливу увагу було приділено практичним аспектам використання ChatGPT в основних бізнес-процесах та основам промптінгу.
Учасники отримали не лише теоретичні знання, але й практичні навички застосування новітніх технологій для розвитку бізнесу. Такі освітні заходи сприяють підвищенню конкурентоспроможності майбутніх маркетологів та їх готовності до викликів сучасного бізнес-середовища.
Останні з Iryna Lysenko
- Вебінар «Як зробити навчальний міні-курс у боті» від компанії SendPulse
- Тренінг «Активні та пасивні продажі. Моделі ефективних продажів» від Агенції регіонального розвитку Чернігівської області
- Практикум з кооперації для аграріїв та представників громад в рамках проекту Agrowomen
- Засідання наукового гуртка «ProМаркетинг»
- Міжнародний проєкт «Поєднуючи культури: театр, перша допомога та міжкультурний діалог»










