Гостьова лекція про можливості для стартапів
13 березня студенти спеціальності «Маркетинг» взяли участь у гостьовій лекції «Від ідеї до бізнесу: можливості для стартапів від YEP».
Захід був присвячений шляхам трансформації інноваційних концепцій у повноцінні бізнес-проєкти. Особлива увага приділялася програмі EYE (Erasmus for Young Entrepreneurs) та її потенційним можливостям для амбітних студентів і початківців-підприємців.
Лекцію провела Дарина Тамбулатова, програмна менеджерка YEP Accelerator. Вона детально розповіла про процедуру подання заявок на програму Erasmus for Young Entrepreneurs та переваги, які отримують її учасники.
YEP представляє собою мережу бізнес-інкубаторів, що активно співпрацює з українськими вищими навчальними закладами з метою розвитку підприємницьких навичок та ініціатив серед студентської та наукової спільноти.
Останні з Iryna Lysenko
- Засідання наукового гуртка «ProМаркетинг». Онлайн-лекція «ШІ та академічна доброчесність: воля та свідомість»
- Онлайн-конференція «Messenger Marketing: Як бізнесу комунікувати в 2026 році»
- «Чому клієнти йдуть. Розбір критичних моментів від залучення до лояльності», вебінар від компанії SendPulse
- «Схоже, ви йдете в спам… 7 тонких налаштувань, які треба перевірити», вебінар від компанії SendPulse
- «Customer Retention 2026: автоматизація AI, чат-боти та системна робота з клієнтським шляхом», вебінар від компанії SendPulse.










