Понеділок, 27 жовтня 2025 12:42
Вебінар «Як зробити навчальний міні-курс у боті» від компанії SendPulse
23 жовтня здобувачі вищої освіти спеціальності «Маркетинг» долучилися до вебінару «Як зробити навчальний міні-курс у боті» від компанії SendPulse.
Спікер заходу - Олександр Палій, Co-founder школи маркетингу ADS School, Digital-агенції ADS Wind та сервісу ADS Quiz, поділився власним досвідом та практичними порадами як працювати у боті та як закривати продажі.
Під час заходу учасники дізналися, як побудувати «вічно зелену» воронку входу в продукт, підвищити конверсію для інфопродуктів, ефективно працювати з контентом у ботах та використовувати їх для збільшення продажів. Окрему увагу приділили технічним аспектам створення ботів і способам розв’язання типових проблем, що виникають у процесі роботи.
У результаті зустрічі здобувачі отримали корисні знання та практичні інструменти, які допоможуть створити навчальний міні-курс у боті - від ідеї до його запуску, а також отримали доступ до повних матеріалів вебінару за QR-кодом.
Дякуємо компанії SendPulse за можливість долучитись до заходу.
Опубліковано в
Новини
Останні з Iryna Lysenko
- Кращий студент-науковець 2025
- Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Siver Student Science», зі спеціальності «Маркетинг»!
- Візит здобувачів спеціальності «Маркетинг» до бібліотеки: ресурси, правила та практичні поради
- Вітаємо із здобуттям стипендії Верховної Ради України!
- Участь в онлайн-зустрічі Міжнародної Торгової Палати України (ICC Ukraine) та Української Асоціації Маркетингу











