Chernihiv.IT Education Webinars тривають!
Сьогодні здобувачі освітньої програми «Бізнес-маркетинг та інтернет-комунікації» з Тетяною Мороз, Product Manager at SendPulse, розглядали тему «Шлях продакта: розв'язуємо задачу з кінця».
Зустріч була наповнення інсайтами щодо:
- пріоритизації фіч і розвитку продукту;
- особливостей аналізу ринку з врахуванням кейсу «Помилка того, хто вижив»;
- практичного застосування моделі Customer Development;
- Jobs to be done (JTBD) і важливості розуміння, навіщо споживач реально придбає товар, яку роботу наш товар має зробити за користувача;
- North Star Metric (NSM) – метрики полярної зірки для різних платформ локалізації споживача.
Щиро вдячні Chernihiv.IT, в особі Олі Рись, та Тетяні Мороз, Product Manager at Sendpulse, за актуальний контент щодо створення продукту з застосуванням інноваційних методик!
Останні з Iryna Lysenko
- «Схоже, ви йдете в спам… 7 тонких налаштувань, які треба перевірити», вебінар від компанії SendPulse
- «Customer Retention 2026: автоматизація AI, чат-боти та системна робота з клієнтським шляхом», вебінар від компанії SendPulse.
- День відкритих дверей
- Публікація в топових світових журналах з маркетингу. Як спланувати шлях
- Вебінар від компанії SendPulse:











